4 Ocak 2016 Pazartesi

Kitabımız yayına girdi Elhamdülillah


Kitabımız yayına girdi Elhamdülillah

 

Kutsal Kitabımızın ilk emri OKU! olmasına rağmen hepimiz öylesine meşgulüz ki, istesekte kitap okumaya fırsat bulamıyoruz.

 

İşte size kitap okumak için müthiş bir fırsat sunuyoruz: İçimdeki Bitmeyen Özlem

 

Kitapta anlattığım hayat serüvenimin özeti şudur : “Hasta olduğumu, hayallerle geçmiş ondokuz yılın sonunda öğrenmem. Ve yıllardır aradığım içimdeki o özlemin kaynağını bulmam... ”

 

Bu kitabı okurken belki de gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Sanırım çoğu insan kendi yaşamından kesitler bulacaktır. Bu kitap hem engellilere, hem de sağlıklı insanlara ibretlerle doludur.

 

İnsanların hayata bakışları her an değişebilir. Nasıl bir değişim geçirdim, yaşadığım aşk şimdi nasıl ilahi aşka dönüştü? Umarım sıkılmadan keyifle okuyacağınız bir kitap olmuştur.

 

Bu kitabın ismini " İçimdeki Bitmeyen Özlem " koyduk. Bunun ne olduğunu anlamışsınızdır ama kitabı okuyunca daha güzel keşfedeceksiniz inşallah.

 

Rabbim, en güzel şekilde istifade etmeyi hepimize nasip etsin.

 

*****************

 

Bugün, 4 Ocak 2016 Pazartesi günü ile kitabın yayınına başladık çok şükür.

 

KİTABI SAYFAMIZDAN OKUMANIZ ÇOK DAHA KOLAY OLACAKTIR.

 

SAYFAMIZ, AKILLI TELEFONLARDAN DA ÇOK KOLAY OKUNABİLİR.

 

İŞTE BUGÜN YAYINLANAN BÖLÜM:

 

Kitabın Fragmanı – Hoşgeldiniz =

 


 

 

 

Celalin Penceresinden

 

   

2 yorum:

  1. İnşallah, bu kitabı okuyan okuyucular hem güzel bir yolculuğa çıkacak hem de okumaları boyunca kendi hayatlarında karşılaştıkları olayların benzerleriyle karşılaşabilecek ve keyifli bir deneyim yaşayacaklardır. YOLUN AÇIK OLSUN DOSTUM :) Sevgi ve saygılarımla....

    YanıtlaSil